LT | EN
 • Kvietimas dalyvauti mokymuose Pavirvytės dvare visuomenei!

  Publikuota sausio 19, 2016 - Uncategorized

  VšĮ Kultūros paveldo akademija kartu su partneriu iš Norvegijos karalystės įgyvendina projektą: Lietuvos medinio kultūros paveldo aktualizavimas ir išsaugojimas bendradarbiaujant su Norvegijos kultūros paveldo specialistais ir pritaikant Norvegijos patirtį tvarkant Pavirvytės dvaro sodybos dvarininko namą (unikalus kodas Kultūros vertybių registre – 36246).

  Projektas finansuojamas pagal Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 m. periodo Kultūros ir gamtos paveldo išsaugojimo ir atgaivinimo programą. Šio projekto tikslas – Lietuvos medinio kultūros paveldo aktualizavimas ir išsaugojimas bendradarbiaujant su Norvegijos kultūros paveldo specialistais ir pritaikant Norvegijos patirtį tvarkant vertingą Pavirvytės dvaro sodybos dvarininko namą (unikalus kodas Kultūros vertybių registre – 36246).

  Viena iš projekto veiklų yra 3 dienų teorinis ir praktinis seminaras Pavirvytės dvaro sodybos dvarininko name (Pavirvytės g. 14, Pavirvytės km., Viekšnių sen., Mažeikių r.).

  2016 m. sausio 26-28 dienomis kviečiame dalyvauti mokymuose visuomenei, kurie vyks Pavirvytės dvaro sodybos dvarininko name!

  Mokymų pradžia: 2016 m. sausio 26 d. 10 val.

  Vieta: Pavirvytės dvaro sodybos dvarininko namas (Pavirvytės g. 14, Pavirvytės km., Viekšnių sen., Mažeikių r.).

  Mokymų metu turėsite galimybę išgirsti apie projektą, jo vykdymo eigą, susipažinti su kultūros paveldo objektų tvarkybos darbų finansavimo ir kompensavimo galimybėmis, suprasti daugiau apie kultūros paveldo apsaugos ištakas ir aktualijas, jų apskaitą bei kokie teisės aktai kultūros paveldo apsaugą reglamentuoja.

  Taip pat turėsite galimybę sužinoti, kodėl yra reikalinga atlikti kultūros paveldo objektuose tyrimus, koks yra tautinių mažumų kultūros paveldas ir kaip apsaugoti kultūros paveldo objektus nuo gaisrų.

  MALONIAI KVIEČIAME VISUS NORINČIUS REGISTRUOTIS Į MOKYMUS!

  Dalyviams suteikiame:

  • Maitinimą ir apgyvendinimą. Prašome informuoti iki 2016-01-25, ar bus reikalingas apgyvendinimas mokymų metu.
  • Priemones mokymams.

  KVIETIMAS (.pdf)

  Organizatorių kontaktai registravimuisi į mokymus: tel.: +37061381889, el. pašto adresas: zilinskaite.agne@gmail.com

  eea_grants_logos_h_lt_jpg